Ditt företags egna IT-avdelning

PS Support AB är Ditt företags egna IT-avdelning. Vår affärsidé är att ge små och medelstora företag i mälardalsregionen högkvalitativ IT-kompetens till rimliga priser. PS Support AB sköter era IT frågor och är er samarbetspartner i utvecklingen. Vi har många uppdrag som dataansvariga på företag, men som ej har utrymme för egen anställd personal.

Vi har också flertalet uppdrag såsom “förlängd arm” åt större företag med befintlig central egen IT-avdelning. PS Support AB har ett brett kontaktnät och samarbetar med flera olika partner med olika specialiteter men med samma grundinställning – tillfredställda och nöjda kunder.

Vi på PS Support

Alexander Karlsson
Nummer:
073-413 69 50

E-post:
alexander@pssupport.se
Anton Jonsson Jos
Nummer:
070-939 07 77

E-post:
anton@pssupport.se
Emil Edvardsson
Nummer:
073-788 50 08

E-post:
emil@pssupport.se
Erik Knutsson
Nummer:
073-053 20 52

E-post:
erik@pssupport.se
Hannes Axelsson
Nummer:
076-861 41 29

E-post:
hannes@pssupport.se
Henrik Johansson
Nummer:
070-309 57 77

E-post:
henrik@pssupport.se
Mattias Bengtsson
Nummer:
070-509 03 04

E-post:
mattias@pssupport.se
Melker Silfver
Nummer:
073-896 59 25

E-post:
melker@pssupport.se
Mikael Persson
Nummer:
072-2354791

E-post:
mikael@pssupport.se
Noa Wäneskog
Nummer:
070-385 77 90

E-post:
noa@pssupport.se
Per Söderlund
Nummer:
070-593 94 25

E-post:
per@pssupport.se
Pierre Söderkvist
Nummer:
070-210 57 77

E-post:
pierre@pssupport.se
Sara Taxén
Nummer:
076-277 95 27

E-post:
sara@pssupport.se
Simon Ödman
Nummer:
076-344 70 03

E-post:
simon@pssupport.se
Tord Borge
Nummer:
070-794 84 10

E-post:
tord@pssupport.se

Partners


Copyright © 2015 PS Support AB
Badhusgatan 5, 722 15 Västerås | Tfn: 021-448 07 77 | info@pssupport.se